Apie mus

 

Vilniaus miesto kompleksinių paslaugų centras „Šeimos slėnis“ (toliau – „Šeimos slėnis“) daugelį metų veikė kaip įstaiga, organizuojanti ir teikianti paslaugas kūdikiams bei vaikams, turintiems negalią. Įgyvendinant Vaikų globos sistemos pertvarką, „Šeimos slėnis“ reikšmingai išplėtė savo veiklos profilį, o kartu ir teikiamų paslaugų apimtį. Įstaiga tapo centru, kuris teikia kompleksines paslaugas ne tik įstaigoje globojamiems vaikams su negalia, bet ir šeimoms, auginančioms vaikus su negalia tiek Vilniaus mieste, tiek regione. Visi įstaigą lankantys vaikai turi įvairiapusį ar mišrų raidos sutrikimą. Šiuo metu įstaigos veiklos pobūdis yra organizuoti ir teikti kūdikiams ir vaikams su negalia ankstyvosios reabilitacijos, socialinės globos ir ugdymo paslaugas.

Vizija

Tapti šiuolaikišku ir inovatyviausiu Vilniaus regiono kompleksinių paslaugų šeimai ir vaikui centru, kuriame būtų teikiamos savalaikės ir kokybiškos sveikatos priežiūros, bendrosios ir specialiosios socialinės ir ugdymo paslaugos vaikams, turintiems negalią, raidos ir/ar sveikatos sutrikimų, bei jų šeimoms.

Misija

Teikti kokybiškas ir savalaikes asmens sveikatos priežiūros, socialines ir ugdymo paslaugas šeimoms ir jų vaikams, turintiems negalią, raidos ir/ar sveikatos sutrikimų.

Paslaugos

Kūdikių namai

 

Tai namai, kuriuose gyvena tėvų globos netekę kūdikiai ir vaikai iki 18 metų, turintys raidos sutrikimų, negalių bei kitokių sudėtingų sveikatos būklių, reikalaujančių medicininės priežiūros.

Daugiau

Dienos centras

 

Taikydami metų patikrintas bei naujausias šiuolaikines metodikas, kvalifikuoti specialistai teikia kompleksines, tęstines, individualizuotas paslaugas ne tik negalią ar raidos sutrikimą turinčiam vaikui, bet ir visai jo šeimai.

Daugiau

Atokvėpis

 

Tai trumpalaikės socialinės globos paslaugos šeimoms, laikinai dėl tam tikrų priežasčių (liga, komandiruotė ar pan.) negalinčioms prižiūrėti negalią ar raidos sutrikimą turinčio vaiko (nuo gimimo iki 18 metų).

Daugiau

Ankstyvoji reabilitacija

 

Tai antrinės ambulatorinės Vaikų raidos sutrikimų ankstyvosios reabilitacijos paslaugos, kurias teikia profesionali sveikatos priežiūros specialistų komanda.

Daugiau

Mobili komanda

 

Tai profesionali specialistų komanda (psichologas ir socialinis darbuotojas), kuri teikia individualius vaiko ir šeimos poreikius atitinkančias psichosocialines paslaugas vaikui ir šeimai jų namuose.

Daugiau

Mūsų dabartis ir ateitis –
vaikų integracija į visuomenę

Vadovaujantis Vaikų globos sistemos pertvarkos 2015–2020 metų veiksmų planu įstaiga pastaraisiais metais reikšmingai išplėtė savo veiklos profilį, o kartu ir teikiamų paslaugų apimtį. Tapome įstaiga, kuri teikia kompleksines paslaugas ne tik įstaigoje globojamiems vaikams, bet ir šeimose augantiems vaikams bei jų šeimoms.

2015 m. įstaigoje pradėtos teikti antrinio lygio vaikų raidos sutrikimų ankstyvosios reabilitacijos paslaugos ankstyvojo amžiaus (nuo gimimo iki 7 metų) vaikams.

2016 m. pradėjo funkcionuoti pirma dienos socialinės globos grupė vaikams su negalia iki 7 metų (nuo 2019 m. ir iki 18 metų).

2017 m. pradėtos teikti trumpalaikės socialinės globos (atokvėpio) paslaugos vaikų, turinčių negalią, šeimoms.

2018 m. pradėtos teikti ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo paslaugos vaikų, turinčių negalią, šeimoms.

Nuo 2017 m. įstaigoje gyvenančių be tėvų globos likusių vaikų skaičius nuolat mažėja. 2017 m. įstaigoje gyveno 70 vaikų, 2018 m. - 33 vaikai, 2019 m. - 29 vaikai, 2020 m. 27 vaikai.

2009 m. lapkričio mėn. buvo atidarytas pirmasis Lietuvoje gyvybės langelis, kuriame motinos gali saugiai palikti kūdikius. Iš viso buvo palikti 32 naujagimiai.

Mūsų draugai

YCHO LOGO_F
Provanso_kvapai_logo
download
download (1)
girteka_logotipas-spalvotas

Parama

Bet kokia parama – tai jūsų geros valios ženklas. Nesvarbu, ar ji finansinė, ar tai tiesiog morališkas vaikų palaikymas. Už Jūsų paramą iš anksto dėkoja mažieji kūdikių namų gyventojai bei kolektyvas.

SUŽINOK DAUGIAU

Kaip mus rasti

 

„Šeimos slėnis” įsikūręs Antakalnyje, vaizdingo Pavilnių regioninio parko teritorijoje, todėl yra puikios sąlygos vaikučiams įkvėpti gryno oro einant pasivaikščioti į parką ar žaidžiant erdviame mūsų kieme.

 

Telefonas:  + 370 5 234 0300
administracija@kudikiunamai.lt

 

DARBO LAIKAS:

I–IV : 07:30 – 16:15
V: 07:30 – 15:00
VI–VII:  NEDIRBAME

Jei turite klausimų, pateikite užklausą ir su jumis susisieksime