Tapk savanoriu!

 

Savanorystė „Šeimos slėnyje” – tai puiki galimybė padėti kitiems, realizuojant save, atskleidžiant asmeninius gebėjimus ir įgyjant naujos patirties.

Kūdikių namuose pavienių žmonių sulaukiame kasdien, tačiau labiausiai trūksta nuolatinių lankytojų

Mūsų vaikams reikia ryšio, kito žmogaus artumo, meilės. Labai svarbu ugdyti paliktų vaikų prieraišumo jausmą.

 

Savanoris Kūdikių namuose – žmogus, palaikantis ryšį su vaiku jo kasdieniniame gyvenime (valgant, lipant laiptais, užsirišant batus, statant bokštą ar tiesiog dėliojant kaladėles), pasidalinantis savo įgūdžiais, gebėjimais ir patirtimi.

Kas gali būti savanoriu

 

Savanoriu gali tapti bet kokio amžiaus, lyties, religinių ar politinių įsitikinimų asmuo, mylintis vaikus ir norintis praplėsti savo akiratį, padėti kurti geresnę ir socialiai atsakingesnę visuomenę, įgyti naudingos patirties, nesiekiantis už šią veiklą gauti jokios materialinės naudos.

Kokius dokumentus reikia pateikti norint tapti savanoriu?

Prašymą savanorio leidimui gauti

Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją

Pagal apskaitos formą Nr. 046/a išduotą „Medicininį pažymėjimą“, patvirtintą sveikatos apsaugos ministro 1993 m. gruodžio 22 d. įsakymu Nr. 507 (Žin., 1993, Nr. 74-1400)

Užpildytą savanorio anketą

Teistumo (neteistumo pažymą)

Esame įsikūrę

 

Kūdikių namai įsikūrę Antakalnyje, vaizdingo Pavilnių regioninio parko teritorijoje, todėl yra puikios sąlygos vaikučiams įkvėpti gryno oro einant pasivaikščioti į parką ar žaidžiant erdviame mūsų kieme.

 

Telefonas:  + 370 5 234 0300
administracija@kudikiunamai.lt

 

DARBO LAIKAS:

I–IV : 07:30 – 16:15
V: 07:30 – 15:00
VI–VII:  NEDIRBAME